• Volejte: +420 739 200 118

  • Pište: maxxcisteni@centrum.cz
ČIŠTĚNÍ VOZŮ

Čistíme osobní vozy, nákladní vozy, autobusy a všechno co má kola a možná i co nemá. Čištění vozidel nabízíme také pro firemní vozové parky. Velkou předností je fakt, že při čištění motoru není na zemi žádný odpad, žádné skvrny.

Čistíme speciální metodou takzvaného parního čištění, díky této metodě pracujeme s minimální vlhkostí což se hodí nejvíce při čištění interiéru.

Vozidla čistíme u nás, aby jste se nenudili čekáním zavezeme Vás do centra Holic a dáme tipy kam se zajít podívat a až bude vůz připravený, vyzvedneme vás.

Vozidla čistíme i u vás, zajedeme k vám a vozidlo vyčistíme před domem, za příplatek si přivezeme vlastní vodu a elektřinu.

Používáme velice kvalitní materiály pro vyčištění vašeho vozu, nabízíme ochranu laku až na jeden rok.

Vozidlo si u vás vyzvedneme a čisté přivezeme, i tato možnost tu je.

Detailní ceník všech našich slžeb v pdf.

Ceník v PDF

VYČISTÍME CELÝ VŮZ

Vyčistíme panely, držáky, plasty, madla, profoukneme větráky a zbavíme je prachu, odstraníme skvrny z potahů a koberečků, horká pára zničí bakterie, roztoče, plísně, zbavíme zápachu po zvířatech, cigaretách, vyčistíme kouty a záhyby rámu dveří a kufru, i těžko dostupná místa! vyčistíme okna a kola všech druhů, umyjeme, vysušíme a naleštíme karoserii, motor, rozleštíme světla, odstraníme reklamní polepy, umyjeme podvozek.

AUTO JAKO NOVÉ

Těšíte se, až budete mít auto jako nové? Známe ten pocit, ničeho se nemusíte bát, stačí nám zavolat, po telefonu se dohodneme co všechno budete chtít vyčistit, řekneme Vám orientační cenu a domluvíme se na termínu. Až se setkáme tak si váš vůz odborně prohlédneme a vysvětlíme si co je dobré vyčistit a jak to dlouho bude trvat a co to bude stát, zkrátka žádná překvapení, zákazníci od nás odjíždějí v super vyčištěném vozu a s úsměvem na tváři.

PÉČE O LAK A SVĚTLOMETY

Rozleštění laku standard - rozleštění karoserie, odstranění jemných škrábanců z běžného provozu a z mycích linek cena od 3500,-

Vyleštění laku - často se využívá před prodejem, pracujeme i pro autobazary a autosalony. Vyleštění karoserie, teflonový vosk cena od 1000,-

Rozleštění detailing - rozleštíme karoseri, odstranění větších škrábanců a rýh v karoserii, cena od 6000,-

K naší práci používáme prověřenou značku 3M, postaráme se o váš lak i světlomety. Leštění a rozleštění vydrží až jeden rok. Rozleštění standardních světlometů od 200,- kus

Využíváme k odstranění zápachu, cigaretového kouře a čištění klimatizace. Čistíme po dobu jedné až dvou hodin, záleží na síle zápachu. Vhodné pro alergiky a astmatiky. Tímto zařízením čistíme a dezinfikujeme sanitní vozy pro nemocnice.

ODSTRANĚNÍ ZÁPACHU V INTERIÉRU A KLIMATIZACÍ

Využíváme k odstranění zápachu, cigaretového kouře a čištění klimatizace. Čistíme po dobu jedné až dvou hodin, záleží na síle zápachu. Vhodné pro alergiky a astmatiky. Tímto zařízením čistíme a dezinfikujeme sanitní vozy pro nemocnice.

ORIENTAČNÍ CENÍK

Vyčištění interiéru

cena: od 800,- (2 místa k sezení)

Vyčištění exteriéru

cena: od 300,-

Vyčištění motoru

cena: od 300,-

NEČISTÍME JEN AUTA

ZAVOLEJTE NÁM A DOMLUVÍME TERMÍN ČIŠTĚNÍ

KONTAKTUJTE NÁS